مرحله اصفهان مدیریت شورای شهر زاینده رود

مرحله: اصفهان مدیریت شورای شهر زاینده رود شهر اصفهان رییس جمهور اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری ادامه اکران فیلمی با بازی گلزار و علیدوستی

فیلم «مادر قلب اتمی» بر خلاف آنچه امروز در خبرها اعلام شده، در گروه «ماندانا» باقی می‌ماند.

ادامه اکران فیلمی با بازی گلزار و علیدوستی

ادامه اکران فیلمی با بازی گلزار و علیدوستی

عبارات مهم : نمایش

فیلم «مادر قلب اتمی» بر خلاف آنچه امروز در خبرها اعلام شده، در گروه «ماندانا» باقی می ماند.

به گزارش ایسنا به نقل از مشاور رسانه ای پروژه، محمدرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش امروز در گفت وگو با خبرگزاری ها اعلام کرده بود که فیلم «مادر قلب اتمی» به علت فروش کمتر از حد آینده نگری شده است جهت کف فروش 31 خرداد از گروه ماندانا برداشته و فیلم مسلخ ساخته اصغر نعیمی جایگزین آن می شود.

ادامه اکران فیلمی با بازی گلزار و علیدوستی

در پی این خبر امیر سیدزاده تهیه کننده فیلم «مادر قلب اتمی» خبر داد که در این تصمیم گیری یک اشتباه صورت گرفته و با تایید سید ضیا هاشمی فیلم «مادر قلب اتمی» تا دو هفته دیگر در گروه ماندانا باقی می ماند و بعد از آن با توجه به کف فروش در مورد ادامه اکران این فیلم تصمیم گیری خواهد شد.

سیدزاده همچنین بیان کرد: این فیلم در آغازین روزهای اکران با فروش خوبی روبه رو شد و بر اساس آخرین آمار فروش در آستانه یک میلیاردی شدن قرار دارد، ولی بعد از حملات تروریستی تهران، به علت اینکه مردم ترجیح داده اند در اماکن عمومی همچون سینما حضور نداشته باشند، «مادر قلب اتمی» نیز همچون سایر آثار روی پرده با افت فروش مواجه شد. بعد از آن نیز تعطیلات ایام عزاداری و شب های قدر موجب شد فروش فیلم کم کردن یابد، ولی امیدواریم طی روزهای آتی شرایط بهتری حاکم شود و فیلم به فروش مناسبی دست یابد.

فیلم «مادر قلب اتمی» بر خلاف آنچه امروز در خبرها اعلام شده، در گروه «ماندانا» باقی می‌ماند.

فیلم «مادر قلب اتمی» بر اساس فیلمنامه ای از علی احمدزاده و مانی باغبانی به کارگردانی علی احمدزاده و تهیه کنندگی سید امیر سیدزاده بعد از سه سال توقیف موفق به کسب پروانه نمایش شده است است.

محمدرضا گلزار، ترانه علیدوستی، پگاه آهنگرانی، مهرداد صدیقیان، رضا بهبودی و احسان امانی بازیگران این فیلم هستند و سایر عوامل آن عبارتند از: فیلمبردار: اشکان اشکانی، صدابردار: امین میرشکاری، صداگذار: حسین ابوالصدق، طراح صورت پردازی: سعید ملکان، طراح صحنه و لباس: ملودی اسماعیلی، برنامه ریز و دستیار اول کارگردان: علیرضا شمس شریفی، دستیار اول صحنه و لباس: لیلا بهشاد، عکاس: ساتیار امامی، مجری طرح و مدیر تولید: محمد سیدزاده، سرمایه گذاران: امیر غریبلو و امیر سیدزاده، مشاور رسانه ای: مریم قربانی نیا، فضای مجازی: علی صادقیان، پخش: نسیم صبا.

واژه های کلیدی: نمایش | ماندانا | محمدرضا | علیدوستی | اکران فیلم | محمدرضا گلزار | ترانه علیدوستی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs